Nowości

Jubileuszowy 30-ty Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka to wieloletnia tradycja naszej szkoły. W tym roku dzień ten obchodzony był w naszej szkole wyjątkowo hucznie. 23 stycznia w znakomitej, biesiadnej atmosferze kochani goście świętowali swój dzień. Uroczystość połączoną z koncertem życzeń przygotowali uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami, p. M. Rurą, p. D. Turską i p. A. Rafą, uczennice klasy VIII oraz rodzice. Występy naszych uczniów przeplatane były biesiadnymi akcentami, a to za sprawą wodzireja Stanisława Matuły oraz przygrywającego zespołu muzycznego. Taka forma bardzo przypadła do gustu wszystkim gościom, którzy po części artystycznej chętnie kontynuowali świętowanie w części “towarzyskiej”. Przy kawie, herbacie i słodkościach mogli nie tylko porozmawiać, ale i pośpiewać, pośmiać się i skorzystać z wesołego, biesiadnego klimatu zapewnionego przez muzycznych gości.
Dziadkowie to wspaniali, wdzięczni słuchacze. To zaszczyt, że od 30. lat możemy ich gościć w murach naszej szkoły ♥