Galeria

Piękny występ naszych uczniów podczas Gminnych Obchodów Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

26 kwietnia wybrani uczniowie z klas IV-VIII wzięli udział w gminnych obchodach 233. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej przedstawili piękną część artystyczną przygotowaną pod okiem p. Patrycji Baran-Zięby, p. Agaty Świniarskiej i p. Bernadetty Kuś-Baran. Chłopcy i dziewczęta nie tylko pięknie recytowali wiersze, prowadzili narrację, ale także przedstawili scenki nawiązujące do dnia uchwalenia Konstytucji. Oprócz tego nie zabrakło tańca, śpiewu i muzyki instrumentalnej. Wszystko to, w połączeniu ze specjalnie przygotowanymi strojami, sprawiło, że występ był bardzo widowiskowy. Nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali się na scenie, gratulacje!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz video z tego dnia.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony Luzna24, gdzie można zobaczyć nie tylko zdjęcia, ale i piękną relację filmową z wydarzenia. Link poniżej:

W Łużnej już świętują! Uroczystości Majowe 2024! (FOTO)